Podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego rezerw 2021/2022

Rezerwy Powiślaka Końskowola są już na ostatniej prostej do zakończenia okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Ligowe zmagania w Keeza klasie B zostaną wznowione już w najbliższą niedzielę 20 marca meczem ze Stacją Nałęczów.

W trakcie przygotowań podopieczni trenera Patryka Kędry postawili sobie za cel głównie treningi i gry wewnętrze, przy czym rozegrali trzy mecze towarzyskie. Bilans sparingów to zwycięstwo, remis i porażka. W pierwszym spotkaniu kontrolnym żółto-niebiescy ulegli Orłom Kazimierz 0:1. W drugim z kolei zremisowali 3:3 z LKP Turka, a w ostatnim zwyciężyli 4:0 z A-klasową LKS Elżbieta. Doszło także do zmian kadrowych. Nasz zespół wzmocnili Andrzej Rułka, którego ostatnim klubem był SMS Łódź oraz Tomasz Zawiślak z Orłów Kazimierz. Skład rezerw Powiślaka uzupełnili również zawodnicy naszych juniorów: Bartłomiej Kiełczewski oraz Adrian Próchniak.

Pod poniższym linkiem zapraszamy do obejrzenia podsumowania trenera Patryka Kędry.

Kliknij aby zobaczyć --> Trener Patryk Kędra podsumowuje zimowy okres przygotowawczy rezerw | Sezon 2021/2022