Zwycięski wynik odzwierciedleniem gry

W niedzielę 7 listopada Powiślak II Końskowola podejmował na własnym stadionie drużynę Piekiełka Przykwa. Od początku spotkania widzieliśmy znaczną przewagę zespołu prowadzonego przez Patryka Kędre. Już w 4' Albert Bielawski trafił w poprzeczkę, a przez kilka kolejnych minut na bramkę gości strzelali Jakub Kawalec, Dariusz Drzazga i Damian Rułka. W 23' "Cavani" wykonywał rzut wolny, po którym piłka zatrzepotała w siatce. Minęło zaledwie sześć minut i żółto-niebiescy podwyższyli prowadzenie. Albert Bielawski zagrał do Dariusza Drzazgi, a on bez zawahania oddał strzał, pokonując golkipera przyjezdnych. Powiślak nie odpuszczał swoim rywalom i jeszcze przed przerwą zdobył kolejne dwa gole. W 36' Jakub Kawalec podał do Stefana Gołąba, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Z kolei w 39' asystę "Kendiego" wykorzystał Jakub Kozak, który wyszedł sam na sam z golkiperem przeciwników i wygrał ten pojedynek. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla Powiślaka.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przeważaliśmy. W 49' niecelnie z głowy uderzał Jakub Kozak, jednak ten sam zawodnik poprawił się już trzy minuty później. Wówczas po składnej akcji i podaniu od Dariusza Drzazgi "Kozi" oddał strzał z dobrej pozycji, który znalazł się w bramce. W tej części spotkania dużo czasu spędzaliśmy pod "szesnastką" gości, dzięki czemu udało nam się jeszcze podwyższyć prowadzenie. W 84' Stefan Gołąb został faulowany w polu karnym rywali. Sędzia główny wskazał na "wapno", a do piłki podszedł Hubert Wójcik, który pewnie ustalił wynik meczu. Ostatecznie rezerwy Powiślaka Końskowola pokonały Piekiełko Przykwa 6:0.

Michał Bicki - Hubert Wójcik, Patryk Kędra, Jakub Kozak, Jan Reniuszek (83' Szymon Grobel) - Albert Bielawski (80' Patryk Kozak), Damian Rułka (55' Łukasz Stępień), Paweł Kośka, Stefan Gołąb, Dariusz Drzazga (55' Piotr Wójcik) - Jakub Kawalec.

7 listopada 2021, 14:00 - Końskowola | ul. Żyrzyńska 21
Powiślak II Końskowola - Piekiełko Przykwa 6:0 (4:0)
Bramki: Jakub Kawalec 23', Dariusz Drzazga 29', Stefan Gołąb 36', Jakub Kozak 39', 52', Hubert Wójcik 84' (rzut karny)

Żółte kartki dla Powiślaka: Jakub Kawalec, Damian Rułka