Obroniony karny i bramka po wejściu

Starcie rezerw Powiślaka z Cisami Nałęczów przed meczem było uznawane za hit kolejki i niewątpliwie tak też było. Na początku spotkania groźną akcję wyprowadzili goście przez co zmuszony do interwencji był Michał Bicki. W 9' to Powiślak oddał strzał, lecz obronił go bramkarz przeciwników. Do 20' na przemian atakowały oba zespoły. Później akcja się uspokoiła i rozgrywana była w środkowej strefie. W 45' Hubert Wójcik sfaulował rywala we własnym polu karnym. Napastnik gości podszedł do piłki i oddał strzał, który w fenomenalny sposób obronił Bicki. Dzięki temu do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Druga odsłona była już bardziej nerwowa. W 47' z rzutu wolnego strzelał Oskar Leszczyński, jednak bramkarz z Nałęczowa nie dał się zaskoczyć. W 54' uderzał Sebastian Tusiński, lecz niecelnie. Natomiast minutę później strzał rywali obronił nasz goalkeeper. Kolejno w 67', 68' i 70' swoich sił próbowali Łukasz Stępień, Jakub Stalęga i Michał Łukaszuk, jednak żaden z nich nie dał prowadzenia. W 71' po raz kolejny dobrą interwencją wykazał się Michał Bicki. Siedem minut później Sebastian Tusiński wyszedł sam na sam z bramkarzem przyjezdnych, po czym podał do dobrze wychodzącego Łukasza Stępnia, a ten umieścił piłkę w siatce. Powiślak prowadził 1:0. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, a nasza drużyna zdobyła cenne trzy punkty.