Remis z Legionem w Końskowoli

W niedzielę 24 października Powiślak II Końskowola podejmował na własnym stadionie Legion Tomaszowice. Spotkanie od samego początku toczyło się głównie w środku pola, a akcja przenosiła się jedynie do pól karnych. W pierwszej połowie podopieczni Patryka Kędry oddali kilka niecelnych strzałów, natomiast próby gości blokowali nasi defensorzy. W rezultacie do przerwy widniał wynik 0:0.

Po zmianie stron obraz gry nieco się zmienił. Żółto-niebiescy ruszyli do ataku. Strzały na bramkę przeciwników oddawali Albert Bielawski, Patryk Kędra, Jakub Kozak, Maciej Nowacki czy Hubert Wójcik, jednak żadnemu z nich nie udało się pokonać bramkarza przyjezdnych. Zawodnicy rywali mądrze grali w obronie i nie pozwalali na zbyt wiele naszej ofensywie. W ostatecznym rozrachunku po bezbramkowym remisie rezerwy Powiślaka Końskowola podzieliły się punktami z Legionem Tomaszowice.