Zapowiedź 17. kolejki

Już jutro, w Wielką Sobotę nasze rezerwy zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Stali Poniatowa. W poprzedniej kolejce Powiślak zwyciężył na własnym terenie z Cisami Nałęczów 1:0, natomiast Stal przegrała z GKSem Abramów aż 5:0. Zapowiada się mecz walki, taki jak w rundzie wiosennej kiedy to podopieczni Michała Bickiego po ciężkim boju zwyciężyli 5:3. Wówczas bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Tusiński x2, Matheus Caminha, Albert Bielawski oraz Łukasz Stępień. Liczymy na pozytywny rezultat. Zapraszamy wszystkich kibiców bardzo serdecznie do Poniatowej na godzinę 11:00.

Dla osób, którzy nie będą mogli pojawić się na meczu zostanie przeprowadzona relacja tekstowa na żywo na naszym Facebook'u.

Pary XVII kolejki

Sobota, 20.04
Stal II Poniatowa - Powiślak II Końskowola (godz. 11:00)
Cisy Nałęczów - Jaworzanka Rogów (godz. 11:00)