Pierwsza porażka w ostatnim meczu w rundzie jesiennej

W sobotę 13 listopada Powiślak II Końskowola podejmował w ostatnim meczu w rundzie jesiennej zespół SKS-u Leokadiów. Spotkanie od strzału rozpoczęli goście, jednak dobrą interwencją wykazał się Michał Bicki. Przez kolejne minuty widzieliśmy dużo walki na boisku i mało akcji podbramkowych. W końcu w 28' kontrę po błędzie w naszej defensywie wykorzystali rywale, po czym zdobyli gola. Po utracie bramki próbowaliśmy wyrównać, lecz to SKS podwyższył prowadzenie w 42' po kolejnych błędach w kryciu. Na zakończenie pierwszej połowy Paweł Kośka umieścił piłkę w siatce, zatem widniał wynik 1:2 dla przeciwników.

Drugą odsłonę meczu również lepiej zaczęli rywale. W 53' zawodnik gości został faulowany w naszym polu karnym. Sędzia główny odgwizdał "jedenastkę", jednak chwilę później Damian Wójcik obronił strzał zawodnika SKS-u, a następnie świetnie interweniował także przy dobitce. Ta sytuacja dodała nam nieco "wiatru w żagle". Ruszyliśmy do ataku. Swoich szans próbowali Albert Bielawski, Patryk Kopiński czy Przemysław Czarnobil, jednak przeciwnicy dobrze się bronili. Podopieczni Patryka Kędry postawili wszystko na ofensywę, z czego skorzystali rywale. W doliczonym czasie gry wyprowadzili kontrę i ustalili wynik meczu. Rezerwy Powiślaka Końskowola ulegli SKS-owi Leokadiów 1:3. Warto dodać, że jest to pierwsza porażka naszej drużyny w bieżącym sezonie.