Zapowiedź 13. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

W sobotę 13 listopada Powiślak II Końskowola podejmie w ostatnim meczu w rundzie jesiennej zespół SKS-u Leokadiów. Nasi rywale zajmują aktualnie 4. miejsce w tabeli z dwudziestoma dwoma punktami na koncie. Dotychczas odnieśli 7 zwycięstw, remis i 3 porażki. Warto wspomnieć, że przeciwnicy mogą pochwalić się najlepszą ofensywą w lidze, gdyż w 11 meczach strzelili 47 bramek, stracili zaś 12.

Analizując poprzednie bezpośrednie starcia łatwo można dojść do wniosku, że pojedynki z zespołem z Leokadiowa nie są łatwe. W czterech spotkaniach jedynie raz zwycięsko wyszedł Powiślak, pokonując rywali 2:1. W pozostałych meczach dwukrotnie ulegliśmy 0:1 i 1:3 oraz zremisowaliśmy 2:2. Statystyki nie są po naszej stronie, jednak mamy nadzieję, że tym razem to my zainkasujemy trzy punkty.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook'u.

Pary 13. kolejki

Sobota, 13.11
Powiślak II Końskowola - SKS Leokadiów (godz. 13:00)
UKS Laskovia - Orlęta Nowodwór (godz. 12:00)