Mecz walki zakończony bezbramkowym remisem

W 8. kolejce Keeza klasy B Powiślak II Końskowola mierzył się na wyjeździe z Czarnymi Dęblin. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i zacięty. Dużo działo się w środku pola, a gdy gra przenosiła się pod pola karne, defensorzy obu drużyn zażegnywali niebezpieczeństwo. W pierwszej połowie dwie najgroźniejsze sytuacje mieli rywale. W 32' piłka po strzale miejscowych trafiła w słupek, natomiast w 45' do interwencji zmuszony był Michał Bicki. Do przerwy widniał wynik 0:0.

W drugich czterdziestu pięciu minutach oba zespoły dążyły do zainkasowania kompletu punktów. Coraz częściej dochodziło do strzałów, jednak zarówno z jednej, jak i drugiej strony brakowało dokładności. Całe spotkanie zdecydowanie można określić meczem walki. W ostatecznym rozrachunku Powiślak II Końskowola zremisował z Czarnymi Dęblin 0:0.

Michał Bicki - Jakub Nowak (46' Jan Reniuszek), Hubert Wójcik, Patryk Kędra (46' Maciej Nowacki), Kamil Lisiewicz - Albert Bielawski, Damian Rułka, Jakub Kozak, Patryk Kopiński, Dariusz Drzazga (30' Piotr Wójcik) - Łukasz Stępień (78' Patryk Kozak).

16 października 2021, 11:00 - Dęblin | ul. 15 Pułku Piechoty Wilków
Czarni 1947 Dęblin - Powiślak II Końskowola 0:0 (0:0)
Bramki: -

Żółta kartka dla Powiślaka: Patryk Kopiński