Zapowiedź 8. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

W sobotę 16 października rezerwy Powiślaka Końskowola zmierzą się w ramach 8. kolejki Keeza klasy B z Czarnymi Dęblin, którzy aktualnie plasują się na 3. miejscu w tabeli. W 6 meczach zdobyli 13 punktów, na które złożyły się 4 zwycięstwa, remis i porażka. Ich bilans bramkowy to 23 strzelone i tylko 4 stracone gole. Nasi przeciwnicy stracili punkty jedynie z SKS-em Leokadiów (1:3) oraz Stacją Nałęczów (1:1).

Zapowiada się bardzo emocjonujące starcie, które można nazwać hitem kolejki. Dla przypomnienia, w poprzednim sezonie w bezpośrednich pojedynkach dwukrotnie zwycięsko wyszli żółto-niebiescy pokonując rywali 3:2 oraz 4:0. Warto jednak zaznaczyć, że w letnim oknie transferowym zespół Czarnych przeszedł przebudowę i jest to teraz zupełnie inna drużyna. Czy podopieczni Patryka Kędry podtrzymają dobrą passę, czy może jednak zawodnicy Cezarego Adamskiego zainkasują komplet punktów?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków w Dęblinie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook'u.

Pary 8. kolejki

Sobota, 16.10
Czarni 1947 Dęblin - Powiślak II Końskowola (godz. 11:00)

Niedziela, 17.10