Wymęczone trzy punkty w Nowodworze

W niedzielę 31 października rezerwy Powiślaka Końskowola mierzyły się w 10. kolejce Keeza klasy B z Orlętami Nowodwór. LZPN nie wydelegował na to spotkanie żadnego arbitra, w związku z czym starcie miało bardziej charakter sparingu, a nie ligowego meczu. Co za tym idzie, nie był to łatwy pojedynek, gdyż atmosfera była luźniejsza niż zwykle i ciężej było się skupić. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Patryka Kędry. W 14' Przemysław Czarnobil dośrodkował ze skrzydła do Patryka Kopińskiego, który umieścił piłkę w siatce. Taki wynik nie utrzymał się jednak zbyt długo. Już minutę później przeciwnicy wykorzystali lukę w naszej defensywie i zdobyli bramkę. Po utracie gola żółto-niebiescy ruszyli agresywnie na rywali. W 25' Patryk Kędra uderzył w poprzeczkę, a chwilę później strzał Damiana Rułki obronił bramkarz. W 43' gospodarze również wyprowadzili groźną akcję zakończoną strzałem, jednak nic z tego nie wynikło, gdyż świetną interwencją popisał się Michał Bicki. Do przerwy utrzymał się remis 1:1.

W drugiej połowie w dalszym ciągu przeważał zespół z Końskowoli. W 55' Michał Bicki długim podaniem "obsłużył" Alberta Bielawskiego, który wykorzystał błąd golkipera gospodarzy i dał nam prowadzenie. W kolejnych minutach swoich szans próbowali Damian Rułka, Łukasz Stępień i Piotr Wójcik, lecz żadnemu z nich nie udało się zdobyć bramki. W ostatecznym rozrachunku Powiślak II Końskowola pokonał Orlęta Nowodwór 2:1.