Zapowiedź 11. kolejki Keeza klasy B, grupy 2

W niedzielę 7 listopada rezerwy Powiślaka Końskowola podejmą na własnym stadionie drużynę Piekiełka Przykwa. Nasi rywale plasują się obecnie na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W dotychczasowych meczach odnieśli 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki. Zdobyli przy tym 13 bramek, a stracili 25.

Poprzedni sezon przeciwnicy zakończyli na ósmym miejscu. W bezpośrednich starciach dwukrotnie triumfował Powiślak zwyciężając kolejno 5:3 oraz 3:1. Czy i tym razem żółto-niebiescy wyjdą z tego pojedynku zwycięsko?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Żyrzyńskiej 21 w Końskowoli. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dla osób, które nie będą mogły znaleźć się na obiekcie przeprowadzimy relację tekstową na żywo na profilu rezerw na Facebook'u.

Pary 11. kolejki

Niedziela, 07.11
SKS Leokadiów - GKS Abramów (godz. 14:00)
Powiślak II Końskowola - Piekiełko Przykwa (godz. 14:00)